Kā Sergejs Buvids tika pretlikumīgi un vardarbīgi ievietots psihiatriskajā slimnīcā

‼ Jo atteicās savu aizstāvāmo policijas iecirknī atstāt vienu ‼
3. septembrī Sergejs Buivids, mūsu komandas biedrs, kurš ļoti daudz ir palīdzējis juridiskajā sfērā, tika vardarbīgi ievietots Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā Tvaika ielā 2.
Uzreiz pēc tam pie slimnīcas ieradās iedzīvotāji, kas protestēja pret šo rīcību, taisīja tiešraides un pieprasīja sniegt Sergeja aizturēšanas pamatojumu vai arī nekavējoties viņu atbrīvot.
4. septembrī, netipiski paātrinātā kārtā, tika sasaukta konsīlija sapulce, kur tika nolemts Sergeju Buividu atbrīvot. Šajā video Sergejs izstāsta, kādi notikumi līdz šim visam noveda. Kā arī pastāsta par policijas un medicīnas darbinieku brutalitāti.
Aizturēšanas laikā Sergejs veica ierakstu, bet pēc personīgo mantu atgriešanas viņš konstatēja, ka atmiņas kartes ir iztukšotas. Viņam tika atņemts mobilais telefons, kas ir prettiesiski. Viņam tika veiktas divas nepamatotas injekcijas ar saturu, kas netika atklāts.
Pēc slimnīcas atstāšanas, Sergejs centās panākt, ka viņam veic tiesu medicīnisko ekspertīzi, lai fiksētu miesas nodarījumus un injekciju sastāvu. Šī iespēja viņam tika LIEGTA!!!. Par to tiks plašāk pastāstīts nākošajā video.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *