Atklājas, kā talsu novada pašvaldības lapā tiek publicēta nepatiesa informācija.

Pēc tam, kad talsi.lv tika publicēts raksts, kas nepatiesi atspoguļoja mūsu tikšanos ar bāriņtiesu un manis aizturēšanu, sazvanījos ar raksta autori Initu Fedko, lai šīs kļūdas tiktu labotas.
Pirmās divas sarunas noritēja cilvēcīgi. Lai arī noskaidrojās, ka viņa publicē vienpusīgu informāciju nepārbaudot tās patiesumu un nesazinoties ar iesaistītajām personām, tomēr sarunas laikā viņa izrādīja vēlmi šīs lietas precizēt.
Bet uzreiz pēc sazināšanās ar talsu novada pašvaldības vadību, viss pamainījās. “Ieslēdzās cilvēks robots”, kas prot tikai atkārtot sagatavotu juridisku pantiņu. Pēkšņi vairs nevēlas redzēt nekādus pierādījumus, kas atklāj pretējo rakstītajam. Un atsakās veikt izrunātos labojumus.
Te gan jāatzīmē, ka viena izmaiņa (ko es neprasīju) tika veikta – “sabiedriskās kārtības traucēšana” tika nomainīta uz “iestādes darba traucēšanu”. Bet tik un tā man nevarēja paskaidrot, kā es traucēju iestādes darbu, pat neatrodoties telpā ar šiem cilvēkiem.
Kā varēja noprast, atbildību par saviem vārdiem viņa neuzņemas. Ko pateiks rakstīt, to arī rakstīs. Vienīgais informācijas avots – Talsu novada pašvaldības policija un Talsu novada pašvaldības vadība.
Minētais raksts atrodams šeit:
https://talsi.lv/zinas/novada/aiztur-par-sabiedriskas-kartibas-traucesanu-un-identitates-neatklasanu/
ℹℹℹ
Ja vēlies atbalstīt mūsu neatkarīgo darbu, uzraksti un izrunāsim, kā vari piedalīties. Tāpat arī vari atbalstīt ar ziedojumu, kas palīdzēs segt ceļa, tehnikas un citas izmaksas, lai mēs spējam palīdzēt cilvēkiem, kuriem palīdzība ir nepieciešama.
Saņēmējs: Sabiedriskie Satversmes Sargi
Konts: BE22 9671 5586 7747
Swift: TRWIBEB1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *